Elio Design – creare site de proiectare și consultanță

Despre proiect

Elio Design este un proiect dezvoltat de echipa Cmevo Digital, un site de proiectare și consultanță de care suntem încântați. Elio Design este o firma care a luat ființă în București, România cu extindere atât națională, cât și internațională. Este formată dintr-o echipa de oameni tineri, energici și complet dedicați profesiei lor. Aceștia sunt dispuși să împărtășească cunoștințele și experiențele lor astfel încât orice proiect să prindă viață.

Provocarea

Soluția

Echipa Elio Design își dorea mai multă vizibilitate în mediul online pe lângă conturile de pe rețelele de socializare, așa că a apelat la echipa noastră pentru realizarea unui site de proiectare și consultanță.

Pentru a-i ajuta, echipa Cmevo Digital i-a propus un site de proiectare și consultanță pe platforma WordPress pentru a le îndeplini toate nevoile. Website-ul este realizat atât în limba română, cât și în limba engleză.

În lumea de astăzi, o prezență online puternică este absolut necesară pentru orice afacere. Un site web oferă un mod simplu și eficient de a fi prezent online și de a-ți face cunoscută afacerea. Un site web bine construit și profesionist poate oferi o impresie pozitivă și credibilitate afacerii tale.

Rezultatul

Structura site-ului: pagina ”Acasă

Pagina ”Despre noi

Un site web este esențial pentru afacerea ta pentru a-ți face cunoscută prezența online, a consolida încrederea în afacerea ta, a oferi accesibilitate clienților tăi, a promova afacerea și a rămâne competitiv în mediul de afaceri de astăzi.

Pagina ”Echipa noastră

Pagina ”Servicii

Mulți consumatori vor căuta online informații despre afacerea ta înainte să ia o decizie de a lucra cu tine, iar un site de proiectare și consultanță bine realizat poate ajuta la consolidarea încrederii în afacerea ta.

Pagina ”Portofoliu

Pagina ”Contact

Dacă vrei și tu un website însă nu știi cât te poate ajunge din punct de vedere financiar, îți poți face o idee folosind calculatorul nostru de preț.

Subscribe

Loading